כל הקטגוריות
סדרת N8331 רב ערוצים מדידת זרם ברמת uA אמולטור תאי סוללה ניתן לתכנות

דף הבית>מוצרים >סימולטורי סוללה

סדרת N8331 16/24 ערוצים פלט זרם ניתן לתכנות סימולטור חיבור סוללה
לוח קדמי N8331
תצורת N8331
לוח אחורי N8331
סדרת N8331 רב ערוצים מדידת זרם ברמת uA אמולטור תאי סוללה ניתן לתכנות
סדרת N8331 רב ערוצים מדידת זרם ברמת uA אמולטור תאי סוללה ניתן לתכנות
סדרת N8331 רב ערוצים מדידת זרם ברמת uA אמולטור תאי סוללה ניתן לתכנות
סדרת N8331 רב ערוצים מדידת זרם ברמת uA אמולטור תאי סוללה ניתן לתכנות

סדרת N8331 רב ערוצים מדידת זרם ברמת uA אמולטור תאי סוללה ניתן לתכנות


N8331 הוא סימולטור סוללה הניתן לתכנות עם הספק נמוך, רב-ערוצי ודיוק גבוה. זה גם יכול לשמש כספק כוח DC רב ערוצי בעל דיוק גבוה. N8331 עצמאי תומך בעד 24 ערוצים. כל ערוץ מבודד. משתמשים יכולים להגדיר מתח וזרם עבור כל ערוץ בתוכנת יישום סטנדרטית של NGI, שהיא קלה לשימוש ויכולה לענות על הצרכים של סביבות בדיקה מרובות ערוצים, רב פרמטרים וסביבות בדיקה מורכבות. תוכנת היישום N8331 תומכת בפעולת אצווה רב-ערוצית. ניתן להציג נתונים וגרפים עבור כל ערוץ. במקביל, נתמכות פונקציות ניתוח נתונים ודיווח.


שתף עם:
תכונות עיקריות

●טווח מתח: 0-5V/0-6V

● דיוק מתח: 0.6mV

● רעש אדוות מתח ≤2mVrms

●מכשיר בודד עם עד 24 ערוצים, כל ערוץ מבודד

●תוכנת אפליקציה מקצועית, עם ניתוח נתונים ודוח

●Current range: 0-1A/0-2A/0-3A

● מדידת זרם ברמת μA

●יציאת LAN וממשק RS485

שדות יישום

●BMS/CMS בדיקת רכב אנרגיה חדש, מל"ט ואגירת אנרגיה

● מו"פ וייצור מוצרי אלקטרוניקה ניידים, כגון ניידים, אוזניות Bluetooth וכו'.

●כיול של מכשיר רכישת מתח, כגון צג מתח תאי דלק

פונקציות ויתרונות

אינטגרציה גבוהה במיוחד, מכשיר בודד עם עד 24 ערוצים

סדרת N8331 מאמצת שלדת 19U סטנדרטית בגודל 2 אינץ', עם עד 24 ערוצים במכשיר בודד. כל ערוץ מבודד. מכשיר אחד יכול לתמוך בבדיקה של 24 תחנות בו זמנית, מה שמפחית מאוד את המכשירים בשימוש ומשפר את יעילות הבדיקה.

מכשיר בודד עם עד 24 ערוצים

מדידת זרם ברמת μA, תומך בבדיקת זרם סטטי ופרמטר הגנה

סדרת N8331 היא עם דיוק ורזולוציה גבוהים. הרזולוציה הנוכחית היא עד 0.1μA. רזולוציית המתח היא עד 100μV. במצב המתנה, עדיין קיים זרם ברמת μA ברכיב אלקטרוני. רזולוציית הזרם הגבוהה במיוחד יכולה לבדוק את הזרם הסטטי. בינתיים, רזולוציית 100μV יכולה לענות על הדרישה הגבוהה של בדיקת פרמטרי הגנה של לוח טעינה ופריקה.

חיבור סדרתי זמין כדי לדמות את מצב העבודה של ערכת הסוללות

בעת הדמיית מחרוזות מרובות של תאי סוללה, N8331 תומך בחיבור התקנים מרובים במצב טורי. משתמשים יכולים לממש שליטה מרחוק ובדיקות אוטומטיות אחרות בתוכנת היישום.

תומך בחיבור התקנים מרובים במצב טורי

חוש ארבעה חוטים להבטחת דיוק המדידה

כדי להבטיח מדידת מתח מדויקת, N8331 מאמץ חיבור מערכת ארבעה חוטים, שני חוטים משמשים לפלט מתח, והשניים האחרים משמשים למדידת מתח DUT ישירות. ניתן לבטל את אובדן המתח שנגרם על ידי התנגדות העופרת מ-N8331 ל-DUT על ידי חישה של ארבעה חוטים.

חיבור מערכת ארבעה חוטים, מדידת מתח ברמת דיוק גבוהה

יישום -BMS Test

BMS (מערכת ניהול סוללות) הוא מכשיר המשמש לביצוע ניטור בטיחות וניהול יעיל של ערכות סוללות, ולשיפור יעילות שירות הסוללה. עבור כלי רכב חשמליים, BMS יכול לשלוט ביעילות על הטעינה והפריקה של ערכת הסוללות, מה שיכול להגדיל את קילומטראז' הסיבולת, להאריך את חיי השירות, להפחית את עלות התפעול ולהבטיח את הבטיחות והאמינות של ערכת הסוללות החשמלית. BMS הפך לאחד ממרכיבי הליבה החיוניים של כלי רכב חשמליים. על מנת להבטיח את הפעולה התקינה, יש צורך בבדיקת BMS באופן מקיף.

מערכת בדיקת BMS

פלטפורמת הבדיקה של NGI BMS מאמצת את העיצוב המודולרי. הוא מורכב מסימולטור סוללה ברמת דיוק גבוהה, יחידת הדמיית טמפרטורה, יחידת הדמיית זרם טעינה ופריקה, ספק כוח במתח גבוה, יחידת זיהוי IO, יחידת זיהוי בידוד, יחידת אות BMS ויחידת זיהוי הפעלה/כיבוי, יחידת תקשורת CAN, מערכת בקרת תוכנה, וכו' המערכת יכולה לספק התאמה אישית על מחרוזות סוללות Li-on בהתאם לצרכי הלקוחות ולהפיק דוחות נתונים. המערכת משולבת מאוד, נוחה ויעילה, תומכת בהרחבה ושדרוג.

פריטי מבחן

יישום בדיקת סוללה

מסד נתונים
חֲקִירָה

קטגוריות חמות