כל הקטגוריות
בוחן קבלי-על מסדרת N5800 ובודק DCIR

דף הבית>מוצרים >סדרת בדיקות קבל-על

מכשיר בדיקה מקיף של מודול קבל-על מסדרת N5800
לוח קדמי N5800
תצורת N5800
לוח אחורי N5800
בוחן קבלי-על מסדרת N5800 ובודק DCIR
בוחן קבלי-על מסדרת N5800 ובודק DCIR
בוחן קבלי-על מסדרת N5800 ובודק DCIR
בוחן קבלי-על מסדרת N5800 ובודק DCIR

בוחן קבלי-על מסדרת N5800 ובודק DCIR


סדרת N5800 פותחה במיוחד על ידי NGI עבור מו"פ וייצור של קבלי-על וסוללות. קצב הדגימה הוא עד 1ms, וניתן להחליף את תהליך הטעינה והפריקה בצורה חלקה, מה שיכול לעמוד במלואו בדרישות הבדיקה של דיוק גבוה עבור פרמטרים חשמליים כגון קיבול טעינה, קיבול פריקה, טעינת DCIR, פריקת DCIR, יעילות המרת אנרגיה, חיי מחזור וכו'. N5800 תומך בתקני הבדיקה של שיטת שישה שלבים, IEC62391 ו-QC/T741.

תוכנת יישום N5800 למחשב תומכת בהתאמה אישית. משתמשים יכולים להתאים אישית את קבצי הבדיקה בהתאם לנוהל הבדיקה. את תוצאות הבדיקה ניתן לאחסן במסד נתונים ולייצא בפורמטים של Excel ו-JPG.


שתף עם:
תכונות עיקריות

●Current range: 0-50A/100A/200A/300A/400A/500A

●טווח מתח: 0-5V

● בדיקת פרמטרים: טעינת CC, פריקת CC, טעינת CV, חיי מחזור, קיבול טעינה, קיבול פריקה, DCIR וכו'.

●קצב דגימה עד 1ms

●מעבר חלק בין טעינה לפריקה

●תוכנת יישום רב תכליתית, תומכת במיון ייצור

● נורית חיווי LED להצגת מצב הערוץ

●אחסון וניתוח נתונים

● ממשק LAN

שדות יישום

●מו"פ, ייצור ובדיקת איכות של קבל-על

● מחקר חומרי קבל-על

● תחומים קשורים אחרים של קבלי על

פונקציות ויתרונות

בדיקת קיבולת

N5800 יכול למדוד את קיבול הטעינה וקיבול הפריקה של קבל-על. שיטת הבדיקה היא כדלקמן: טעינה או פריקה של קבל-העל הנמדד במצב CC, רשום את הזמן והמתח במהלך תהליך הטעינה או הפריקה, וחשב את הקיבול על-ידי חישוב קצב המתח של המתח והזמן במהלך התהליך. משתמשים יכולים לבחור מתח וזמן לחישוב על פי תקני מדידה שונים, כגון חברת החשמל.

חישוב קיבולת טעינה ופריקה

פריטי בדיקת חשמל

בדיקת קיבולת קבל-על

מבחן DCIR

N5800 תומך במגוון שיטות בדיקת DCIR: רב-פולסים, דופק בודד, טעינה לפריקה, בדיקת שישה שלבים ובדיקת חברת החשמל, שיכולה לענות על צורכי הבדיקה של רוב המשתמשים. טכנולוגיית הליבה של NGI מבטיחה שמתקבלות תוצאות מדויקות ביותר בשיטות בדיקה שונות.

בדיקת DCIR של קבל-על

מבחן חיים

N5800 יכול למדוד את הפרמטרים הפיזיים של קבל העל במהלך תהליך הטעינה והפריקה החוזרים ונשנים ולחלץ את עקומות ההנחתה שלו. על ידי ניתוח הפרמטרים והעקומות, המשתמשים יכולים לקבל את אורך החיים הצפוי של קבל-על בסביבות יישומים שונות, מחזורי טעינה ופריקה, ואינדקס ביצועים בשלבים שונים. ניתן להשתמש בתוצאות מבחן החיים כדי לשפר את החומרים, המלאכה, האחסון וקישורים רבים אחרים.

מבחן חיי קבל-על

חוש ארבעה חוטים

במהלך בדיקת קבלי העל, ייצא זרם גדול שיגרום למפלת מתח במוצרים ולהשפיע על דיוק המדידה. סדרת N5800 מאמצת את מערכת החישה של ארבעת החוטים ורוכשת ישירות את המתח במסופי מוצא DUT כדי למנוע אובדן מתח ולהבטיח את דיוק המדידה.

תגובה מהירה במהלך טעינה לפריקה

N5800 is designed with precision circuit to ensure fast and accurate charging and discharging transition. During the charging process, there is no overcharge during CC charging converting to CV charging, which can protect the DUT from being damaged. N5800 has the features of seamless transition from CV charging to CC charging and up to 1ms sampling rate, which can meet the test requirements of QC/T 741, six-step method, and charge-to-discharge method for DCIR.

תגובה מהירה במהלך טעינה לפריקה

תוכנת יישום

N5800 software adopts a platform design, which allows the users to customize the test process according to their requirements. N5800 is designed with power limit circuit and has fast response, which can prevent N5800 from being damaged due to over power. N5800 adopts shielding technology, which has wide adaptability to harsh test environment, and improves the anti-interference ability. Office-like interface, independent display of each channel, supporting voltage and current waveform generation, and result display in tabular form make this professional software multifunctional and easy-to-use.

תוכנת יישום מכשירי בדיקה אלקטרוניים

מסד נתונים
חֲקִירָה

קטגוריות חמות