כל הקטגוריות
בוחן קבלי-על מסדרת N8130 ובודק DCIR

דף הבית>מוצרים >סדרת בדיקות קבל-על

בודק התנגדות פנימית של קבלי-על מסדרת N8130 וזרם ישר
לוח קדמי N8130
תצורת N8130
לוח אחורי N8130
בוחן קבלי-על מסדרת N8130 ובודק DCIR
בוחן קבלי-על מסדרת N8130 ובודק DCIR
בוחן קבלי-על מסדרת N8130 ובודק DCIR
בוחן קבלי-על מסדרת N8130 ובודק DCIR

בוחן קבלי-על מסדרת N8130 ובודק DCIR


סדרת N8130 פותחה במיוחד על ידי NGI עבור מו"פ וייצור של קבלי-על וסוללות. קצב הדגימה הוא עד 1ms, וניתן להחליף את תהליך הטעינה והפריקה בצורה חלקה, מה שיכול לעמוד במלואו בדרישות הבדיקה של דיוק גבוה עבור פרמטרים חשמליים כגון קיבול טעינה, קיבול פריקה, טעינת DCIR, פריקת DCIR, יעילות המרת אנרגיה, חיי מחזור וכו'. N8130 תומך בתקני הבדיקה של שיטת שישה שלבים, IEC62391 ו-QC/T741.

תוכנת יישום N8130 למחשב תומכת בהתאמה אישית. משתמשים יכולים להתאים אישית את קבצי הבדיקה בהתאם לנוהל הבדיקה. את תוצאות הבדיקה ניתן לאחסן במסד נתונים ולייצא בפורמטים של Excel ו-JPG.


שתף עם:
תכונות עיקריות

●Current range: 0-50mA/500mA/2A/10A

●טווח מתח: 0-6V

● בדיקת פרמטרים: טעינת CC, פריקת CC, טעינת CV, חיי מחזור, קיבול טעינה, קיבול פריקה, DCIR וכו'.

●קצב דגימה עד 1ms

●מעבר חלק בין טעינה לפריקה

●תוכנת יישום רב תכליתית, תומכת במיון ייצור

● נורית חיווי LED להצגת מצב הערוץ

●אחסון וניתוח נתונים

● ממשק LAN

פונקציות ויתרונות

בדיקת קיבולת

N8130 can measure the charging capacitance and discharging capacitance of supercapacitor. The test method is as follows: charge or discharge the measured supercapacitor under CC mode, record the time and voltage during the charging or discharging process, and calculate the capacitance by calculating the slew rate of the voltage and time during the process. Users can choose voltage and time for calculation according to various measurement standards, such as IEC.

חישוב קיבולת טעינה ופריקהפריטי בדיקת חשמלדיאגרמת קיבולת

מבחן DCIR

N8130 תומך במגוון שיטות בדיקת DCIR: רב-פולסים, דופק בודד, טעינה לפריקה, בדיקת שישה שלבים ובדיקת חברת החשמל, שיכולה לענות על צורכי הבדיקה של רוב המשתמשים. טכנולוגיית הליבה של NGI מבטיחה שמתקבלות תוצאות מדויקות ביותר בשיטות בדיקה שונות.

בדיקת DCIR סוללה

מבחן חיים

N8130 יכול למדוד את הפרמטרים הפיזיים של קבל העל במהלך תהליך הטעינה והפריקה החוזרים ונשנים ולחלץ את עקומות ההנחתה שלו. על ידי ניתוח הפרמטרים והעקומות, המשתמשים יכולים לקבל את אורך החיים הצפוי של קבל-על בסביבות יישומים שונות, מחזורי טעינה ופריקה, ואינדקס ביצועים בשלבים שונים. ניתן להשתמש בתוצאות מבחן החיים כדי לשפר את החומרים, המלאכה, האחסון וקישורים רבים אחרים.

מבחן חיי מחזור טעינה-פריקה

חוש ארבעה חוטים

במהלך בדיקת קבלי העל, ייצא זרם גדול שיגרום למפלת מתח במוצרים ולהשפיע על דיוק המדידה. סדרת N8130 מאמצת את חוש מערכת ארבעת החוטים ורוכשת ישירות את המתח במסופי מוצא של קבלי-על כדי למנוע אובדן מתח ולהבטיח את דיוק המדידה.

מתקן מבחן

בהתחשב בתרחישי יישום הבדיקה של סולמות שונים, NGI מספקת שני סוגים של מתקן בדיקה: מהדק קלווין ומתקן מיוחד בעל 12 ערוצים. שני גופי הבדיקה תומכים בחיבור ארבעה חוטים.

מתקן בדיקה

תוכנת יישום

N8130 software adopts a platform design, which allows users to customize the test process according to their requirements. Office-like interface, independent display of each channel, supporting voltage and current waveform generation, and result display in tabular form make this professional software multifunctional and easy-to-use. N8130 is designed with power limit circuit and has fast response, which can prevent N8130 from being damaged due to over power. N8130 adopts shielding technology, which has wide adaptability to harsh test environment, and improves the anti-interference ability.

תוכנת יישום למדידה

מסד נתונים
חֲקִירָה

קטגוריות חמות